Huna to metoda uzdrawiania szamańskiego, a szamanizm to nie tylko uzdrawianie ciała i umysłu. Właściwie to można wykonywać Hunę w każdej sytuacji, dla każdego celu.

Wiadomo, że cel niegodny nie generuje radości, dlatego nie można go osiągnąć korzystając z Ducha Aloha, z radosnej Huny.

Dzielę często problemy, z jakimi Klienci mogą się do mnie zgłaszać, na pięć kategorii:

  • pieniądze
  • związek
  • zdrowie
  • rodzina
  • duchowość

Huna to narzędzie błogosławienia okoliczności, tworzenia rzeczywistości, harmonizowania.

Jak dotąd pracowałem już z wielką ilością celów i problemów, czasami zdawałoby się niestosownych dla uzdrawiania (np. pomoc, by ktoś delikatnie mówiąc odczepił się od kogoś).

Druga Zasada Huny mówi, że świat zewnętrzny i wewnętrzny nie dzielą się, nie rozgraniczają. Wiele rzeczy pozornie niezwiązanych z tematem może stanowić problem, powodować cierpienie i dlatego nadaje się na przedmiot pracy szamańskiej.

Z czym zgłaszać się do mnie? Kluczowe jest pytanie: z czym masz problem? Może po prostu życie wydaje Ci się chaosem i czujesz się w nim zagubiony? Straciłeś kontakt z samym sobą i nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi? Albo borykasz się z konkretną dolegliwością w jakiejś sferze, która odbiera Ci spokój, generuje ból i utrudnia życie?

Huna nie tylko działa w sposób, powiedzmy to, bezpośredni, oddziałując uzdrawiająco wprost na ciało, umysł, okoliczności, ale i pośredni, tzw. pomagając Ci przyciągnąć inne środki, osoby, wiedzę, pomysły, które są potrzebne do rozwiązania trudności.

Huna jest po to, by pomóc Ci odzyskać władzę nad własnym życiem a także ją powiększyć. Nie jest po to, by coś nad Tobą zapanowało i dokonało czegoś za Ciebie, a potem kierowało Tobą jak obłokiem na wietrze.

Huna jest powrotem do samego siebie, do swojej wewnętrznej mocy (mana), co nie oznacza, że nie można doświadczyć doraźnego uzdrowienia.

Prawdziwy uzdrowiciel, jednak, znajduje się wewnątrz, jest nim sam uzdrawiany a uzdrowiciel zewnętrzny to tylko przyjaciel, który podaje Ci rękę i pomaga wstać, byś mógł pokonywać drogę na własnych nogach i o własnych siłach.

Dla osób, które nie wiedzą co im dolega, z czym warto popracować, mam ofertę bezpłatnej diagnozy ze zdjęcia. Wyślij je - może być sama twarz, nie musi być nowe - na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na odległość można nie tylko uzdrawiać, ale i diagnozować, czego da się nauczyć na każdym dobrym kursie bioenergoterapii (fakt, że takich kursów jak na lekarstwo).