Plan "Uzdrowiciel" to projekt mający na celu popularyzację metod i usług uzdrawiania szamańskiego Huny na miejscu i na odległość, według wskazówek Serge'a Kahili Kinga i środowiska Aloha International.

Uzdrowienie jest zawsze potrzebne.

Kiedy zrozumie się, że całe uzdrowienie pochodzi z wewnątrz, a ci, których nazywamy uzdrowicielami, są naprawdę pomocnikami, wtedy staje się jasne, że nigdy nie możemy mieć za dużo uzdrowicieli, tak jak nie możemy mieć za dużo przyjaciół.

Udział w Aloha Fellowship

  • Dołącz do Global Healing Group i wysyłaj uzdrowienie przez Internet; wysyłaj swoje prośby o pomoc do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w dowolnym momencie, aby pomóc w leczeniu problemów indywidualnych lub planetarnych lub weź udział w grupie "Hunatyków" na Facebooku.
  • Możesz być uzdrowicielem Projektu Aloha, jeśli znasz jakąkolwiek technikę, która może pomóc innej osobie odczuć więcej harmonii ciała, umysłu lub ducha.
  • Techniki można nauczyć się na dowolnych zajęciach, kursach, z książek, nagrań wideo, kaset audio lub innych środków komunikacji, dzięki którym możesz pomóc komuś innemu.
  • Dobrym źródłem technik opartych na Hunie są kursy wymienione w naszym Kalendarzu; książki, filmy i taśmy w sklepie Huna; oraz bezpłatne broszury dostępne w "Broszurowym planie".
  • Jeśli chcesz, aby więcej osób dowiedziało się o Twojej uzdrawianej pracy, a jeśli się zakwalifikujesz, możesz mieć darmowy wpis jako doradca Huny, masażysta lub Dynamind Practitioner na jednej ze specjalnych stron zasobów Aloha International.
  • Inną możliwością jest uczestnictwo w istniejącym Kręgu Uzdrawiania lub tworzenie własnego. Informacje o tym, jak to zrobić, można znaleźć w The Online Healing Circle.
  • Z drugiej strony, bez względu na to, gdzie nauczyłeś się robić swoje uzdrowienie, a nawet jeśli jest to tylko z rodziną i przyjaciółmi lub cichą pracą wewnętrzną, jeśli jest to zrobione z Duchem Miłości Aloha, to pomagasz Projektowi Aloha.

Dane ze strony Aloha Project.