Możesz nauczyć tego, co wiesz

Nie musisz się uczyć na wiecznie zanim będziesz nauczycielem. Nie musisz być doskonały, zanim będziesz mógł nauczać. Nie musisz opanować przedmiotu, zanim będziesz mógł go nauczyć. Gdyby któreś z tych stwierdzeń nie było prawdziwe, prawie każdy nauczyciel na świecie zostałby zdyskwalifikowany i nie byłoby żadnych studentów.

Faktem jest, że jeśli coś wiesz, możesz nauczyć tego, co wiesz. Jeśli masz dzienną wiedzy lub godzinną, lub jeśli właśnie przeczytałeś coś w gazecie, możesz nauczyć się wartości dnia, godziny lub tego, co właśnie przeczytałeś.

Udział w Aloha Fellowship

Możesz być Nauczycielem Projektu Aloha, jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc innym ludziom doświadczyć większej harmonii ciała, umysłu lub ducha.

  • W zależności od tego, co wiesz i ile wiesz, możesz dzielić się swoją wiedzą w swobodnych rozmowach, na lekcjach lub w listach, artykułach lub książkach. Można również dzielić się nią poprzez sztukę, fotografię, muzykę lub taniec.
  • Niektóre dobre źródła informacji opartych na Hunie to kursy Aloha International w Chacie Dzałalności; książki, filmy i taśmy w sklepie Huna; oraz bezpłatne broszury dostępne w "Broszurowym planie".
  • Jeśli chcesz, aby więcej osób dowiadywało się o Twojej pracy dydaktycznej, a jeśli się zakwalifikujesz, możesz mieć darmowy wpis jako Nauczyciel Huny na specjalnej stronie zasobów Aloha International.
  • Jeśli chcesz uczyć Huny i nie jesteś pewien, jak to zrobić, Serge Kahili King dał pozwolenie każdemu, aby użyć którejkolwiek z jego książek jako podstawy do klasy lub kursu. Te, które najbardziej poleca w tym celu, to: "Bądź mistrzem ukrytego ja" lub "Szaman miejski".
  • Inną możliwością jest napisanie artykułów do Chatki Nauczania Aloha International lub stworzenie własnej strony internetowej i opublikowanie tam swoich artykułów.
    Nawet jeśli dzielisz się tylko swoją nauką z rodziną i przyjaciółmi lub poprzez cichą pracę wewnętrzną, jeśli jest to zrobione z Duchem Aloha, który zwiększa harmonię, to pomagasz Projektowi Aloha.