Odczyty diagnostyczne z doradztwem NA ODLEGŁOŚĆ, które nazywam jasnowidzeniem (uwaga: nawiązuję do psychotronicznego, czyli naukowego pojęcia jasnowidzenia Ojca Klimuszki a nie religijnego prorokowania czy ezoterycznych koncepcji wszechwiwedzy, które uważam za śmieszne) to metoda zdalnego, także z wykorzystaniem zdjęcia, pozyskiwania informacji na różne tematy. Daje to wgląd w wiele spraw, których nie widać zwyczajnym wzrokiem i pozwala przez to zapobiegać wielu problemom, pomaga podjąć trafne decyzje i dobrze ocenić sytuację.

Zgłoszenie i zdjęcie swoje (oraz innych osób, których dotyczyć ma sesja, jeżeli fotografie dostępne) proszę wysyłać na adres kontaktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie musi być nowe, wystarczy sama twarz.

Standardowa sesja jasnowidcza trwa tydzień - codziennie po trochu, Zasada Bardzo Małych Kroków.

Treść usługi będzie dostępna przez dane do logowania na stronie w Strefie Klienta (jeśli nie byłeś klientem otrzymasz te dane na maila po zamówieniu).

Tematyka odczytu może być różna, w każdej z pięciu dziedzin:

  • finanse
  • związek
  • zdrowie
  • rodzina
  • duchowość

Wykonuję też poszukiwanie zaginionych osób, zwierząt i rzeczy.

Przykładowe hasła związane z odczytami: tworzenie związku, zakładanie firmy, analiza współpracowników, analiza relacji rodzinnych, możliwe wydarzenia, sprawdzanie potencjału sukcesu, badanie zagrożeń, wskazywanie najlepszego wariantu rozwiązania, znalezienie rozwiązania problemu.

Zapraszam osoby z problemami "prozaicznymi" jak i te, którym sytuacja wydaje się beznadziejna.

Standardowa cena tygodniowej sesji (codziennie krótki odczyt i notatka na stronie) na jeden temat to 250 zł. W przypadku sytuacji nietypowych ustalana jest indywidualnie. Powtarzam maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dane do przelewów na stronie Płatności.