Każda dziedzina życia koresponduje z czakrami i systemem energetycznym. Wykonałem już bardzo wiele sesji dla finansów. Zawsze zaobserwowywałem zmiany w ciele pranicznym, otwieranie się czakr, oczyszczanie i inne procesy. Ciało reaguje na intencję i sesję bardzo wyraźnie i pozytywnie.

Huna tylko pomaga ustawić się energetycznie i mentalne, nie zrobi niczego za Ciebie. Będziesz musiał podjąć określone decyzje i dokonać takich czy innych zmian w życiu - pójść do pracy albo założyć własny biznes.

Chodzi o to, byś był połączony z intuicją, byś posiadał pooczyszczaną przestrzeń energetyczną i mentalną, mógł czuć się swobodnie, pełen energii i wigoru do działania, z zarazem rozsądny i przewidujący.

Huna pomaga wyjść z długów, znaleźć rozwiązanie w wielu zdawało by się beznajdziejnych sytuacjach.

Jesteśmy chorzy w sferze finansów, dlatego uzdrawianie tej sfery nie powinno nas dziwić. Szamanizm to uzdrawianie, a przede wszystkim uzdrawianie tego, co istotnie ważne.

Z powodu braku harmonii w dziedzinie finansowej popadamy w stres, choroby, podejmujemy opaczne decyzje, cierpimy na ciele i duszy. Huna i podobne metody są po to, by przynieść nam ulgę, pomóc znaleźć właściwy kierunek, otworzyć nas na wiedzę i moc, które są w nas, jako że to właściwe rozwiązanie przychodzi z wnętrza. Sami stajemy się dla siebie źródłem zmiany, której potrzebujemy.