Nie lubię bioenergoterapii, nie cierpię jej i chciałbym, by została raz na zawsze rozwiązana, zakazana. Na jej miejsce należy wprowadzić naprawdę naukową metodę, jak np. medycyna psioniczna. Czegoś takiego potrzebuje świat, a nie organizacji tak pomieszanej, zwłaszcza moralnie, jaką jest światek bioenergoterapii.

Każdy robi tu co chce, stosuje metody jakie chce i nazywa to wszystko "zawodem". Mowa o jakichś państwowych egzaminach - to blef, państwo żadnej bioenergoterapii nie nobilituje, są tylko cechy rzemiosł. Równie dobrze wróżbici mogliby sobie zrobić państwowe egzaminy (oni też mają swój numer zawodowy), tzn. przy izbie rzemieślniczej. To o niczym nie świadczy.

Bioenergoterapia jest szkodliwa, ponieważ wg mnie prawie zawsze:

  • dochodzi do wampiryzmu duchowego - wysysana jest prana z czakry serca, na odległość jak najbardziej, co alienuje klientów bioenergoterapeutów, wyjaławia ich z ich własnego życia

  • dochodzi do przeszczepu przekonań i idei na poziomie poznania - zaczynasz patrzeć na świat oczami bioenergoterapeuty, tracisz autonomię poznawczą, a wtedy znajduje się pod ścisłą kontrolą, manipulacją - nawet bez wiedzy tego "fachowca"

  • dochodzi do przeszczepu skłonności (np. seksualnych manii i zboczeń), zachowań, upodobań itd. - stajesz się klonem bioenergoterapeuty, który wypaćkał Cię swoim śmieciem osobowościowym

  • dochodzi do transferu schorzeń wewnętrznych i zewnętrznych, chorobotwórczych wzorców itd.

Niektórzy parają się egzorcyzmami, odprowadzają "byty bezcielne", dlatego narobią ci dodatkowego pomieszania i rozszczepienia osobowości.

Bioenergoterapia jest zła, a Huna jest dobra. Huna i podobne do niej metody. Tak po prostu jest. Dlatego ogłaszam wszem i wobec, że MOJE USŁUGI NIE MAJĄ ŻADNEGO ZWIĄZKU Z BIOENERGOTERAPIĄ A JA NIE JESTEM I NIE ZAMIERZAM KIEDYKOLWIEK TYTUŁOWAĆ SIĘ "BIOENERGOTERAPEUTĄ", JAKO ŻE JESTEM ZADEKLAROWANYM WROGIEM TEGO SKRAJNIE NIEBEZPIECZNEGO PSEUDO-RZEMIOSŁA.

Jeśli korzystałeś kiedyś z usług bioenergoterapeuty, to wiedz, że to nie jest to, co ja robię (mimo pewnych zewnętrznych podobieństw).

Jeśli cierpisz z powodu skutków bioenergoterapii i podobnych zapraszam, zgłoś się do mnie. Wiem jak to pousuwać żebyś znowu czuł się i był sobą, odzyskał swoją "energię duszy".