Odczyty energetyczne to metoda zdalnego, z wykorzystaniem zdjęcia pozyskiwania informacji na różne tematy. Daje to wgląd w wiele spraw, których nie widać zwyczajnym wzrokiem i pozwala przez to zapobiegać wielu problemom, pomaga podjąć trafne decyzje i dobrze ocenić sytuację.

Zgłoszenie i zdjęcie swoje (oraz potencjalnego albo aktualnego partnera, jeżeli jest dostępne) proszę wysyłać na adres kontaktowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Odczyt będzie dostępny przez dane do logowania na stronie w Strefie Klienta (jeśli nie byłeś klientem, utworzone zostanie konto) lub na maila, jeżeli nie chcesz mieć konta (a polecam, przewidywane są promocje i różne "atrakcje").

W tym momencie w ofercie:

  • Odczyty dla związku - porównanie obojga partnerów, sprawdzenie zgodności czakr, poziomu dostrojenia energetycznego i emocjonalnego, mentalnego i duchowego, określenie czy dana osoba jest właściwa, czy zachodzi szansa na związek. jakie są przeszkody - cena 100 zł.

Dane do przelewów na stronie Płatności.