Kiedy rozpocznie się sesja możesz zawsze zgłosić się i zapytać o co chcesz. Co do przebiegu sesji, to nie musisz zadawać pytań, jako że po zalogowaniu się na stronie (po zamówieniu, jeżeli jesteś nowym Klientem na ofertę indywidualną, otrzymasz na maila dane do logowania, a jeśłi utworzyłeś konto przez sklep robiąc jakiekolwiek zakupy automatycznie dane do logowania są danymi ze sklepu) znajdziesz krótkie notatki z sesji w Menu Klienta.

W trakcie sesji możesz odczuwać tzw. efekt przesilenia - stan chwilowo się pogarsza. Jest to rzadkie i występuje głównie przy mocno zanieczyszczonym organizmie i przyblokowanych narządach. Nie jest to stan negatywny, po prostu ciało oczyszcza się z toksyn a funkcje organów wracają.

Na ogół pojawiają się odczucia w ciele w postaci ciepła, błogości, mocnych wrażeń w miejscach ulokowania czakr. Niektózy Klienci wręcz widzą otwierające się i pobudzane czakry, energetyzowane narządy, mocno świadomie uczestniczą w procesie uzdrowicielskim.

Inni bardziej mentalnie odbierają przekaz, a jeszcze inni niewiele czują i widzą, ale nie znaczy to, że efekty się nie pojawią. Odczuwanie jest bardzo indywidualne, zależy też od rodzaju uwarunkowań.

Bywa, że tabletka działa, choć jej nie czujemy.

W razie najmniejszych pytań, wątpliwości, uwag pisz proszę na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W trakcie sesji jestem stale do dyspozycji. Możesz pytać nie tylko o tematy z nią związane.