Sesja uzdrowicielska może być skierowana do rozmaitych problemów w różnych dziedzinach życia, jak finanse, związek, zdrowie, rodzina, duchowość.

Wystarczy że zgłosisz się do mnie mailowo, podeślesz swoje zdjęcie (może być sama twarz, nie musi być nowe, zgłoszenie może też dotyczyć kogoś bliskiego, najlepiej za jego zgodą, chyba że nie ma takiej opcji) - napiszę Ci co widzę, co mogę zaoferować, ile to potrwa i ile będzie kosztować.

Nie zawsze jedna sesja będzie wystarczająca, ale ja sprawdzam tylko zakres moich możliwości w pierwszym kontakcie. Co potem zobaczymy.

Bywa, że będzie trzeba użyć innych metod, niezwiązanych wprost z energią, jak chiropraktyka czy ziołolecznictwo.

Huna pomaga ułożyć okoliczności zewnętrzne, nie tylko wewnętrzne, abyś trafił na właściwych ludzi, przyciągnąć odpowiednie warunki. Jest także bardzo skuteczna jako narzędzie uzdrawiania ciała, energii i umysłu.

Napisz do mnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dodaj parę słów i sobie i swojej sytuacji, czekaj na odpowiedź, odpowiadam szybko. O nic więcej się nie martw.

Możesz też zgłosić się bezpośrednio na jakąś usługę standardową, opisaną na stronie.

Niemniej chciałbym Cię poznać, zrobić wgląd ze zdjęcia, powiedzieć parę słów bezpośrednio. Relacja uzdrowiciel-uzdrawiany nie jest relacją mechanik-maszyna. Powinniśmy wymieniać energię, informacje, doświadczenia, rozmawiać. Oczywiście do tanga trzeba dwojga - bez inicjatywy z Twojej strony ja nie kiwnę palcem.

Pisz, pytaj, zgłaszaj uwagi, na maile z chęcią odpowiem, nie ograniczaj się. Masz z czymś jakiś problem i nie widzisz rozwiązania, ani oferty standardowej na mojej stronie? Odezwij się. Uzdrawianie jest indywidualne, nawet kiedy stosuje się pewien szablon. Zaangażowanie świadomości jest zawsze konkretne, niepowtarzalne.

Zgłaszaj się kiedy chcesz, nawet gdy nie stać Cię na sesję a uważasz, że naprawdę potrzebujesz pomocy uzdrowicielskiej.