Jak mogłes zauważyć na mojej stronie istnieje miejsce zwane Strefą Klienta, gdzie można się zalogować i monitorować zamówione u mnie usługi.

Dzięki temu miejscu nie muszę każdorazowo wysyłać informacji o tym, jakie są postępy.

Fakt, że notatki są krótkie, ale inne być nie mogą, ponieważ wgląd dotyka najczęściej tylko najważniejszych efektów, choć pociąga to za sobą inne, jak w zjawisku kamienia rzucanego do wody - kręgi rozchodzą się potem na większą przestrzeń.

Po zalogowanu masz dostęp do całej historii naszej współpracy (od momentu powstania w ogóle systemu Strefy Klienta). Możesz powracać do opisów, analizować, wyciągać wnioski, podejmować nowe decyzje. Często dane te będą Cię inspirować.

Dla Klientów przeznaczona jest cała przestrzeń po zalogowaniu - ma to być w konsekwencji miejsce do prowadzenia swoistego życia, nawiązywania kontaktów, udzielania się na forum itd. Taki ukryty portal dla osób, które poznały mnie i właściwości tego, co robię.

By otrzymać takie konto wystarczy, że zamówisz u mnie jakąkolwiek usługę. Będzie ono nieaktywne do momentu, aż się zalogujesz i zmienisz hasło.

Strefa Klienta to także promocje, ofery specjalne i informacje, których zewnętrznie nie publikuję. To zaproszenia do projektów i wiele więcej. Wszystko w swoim czasie i we właściwy sposób.