Zapisz się na Biuletyn Munina

Otrzymuj niepublikowane oferty i porady.

Zgadzam się na Regulamin

Każdy z nas jest inny i problemy wymagają różnego traktowania. Przez lata wykonywania usług dowiedziałem się, że nie można wszystkich traktować jednakowo i stosować jednego tylko sposobu, jeśli ma się być maksymalnie skutecznym.

Wskutek tego zdecydowałem się na indywidualną ofertę. Jest ona, oczywiście, bezpłatna.

Na podstawie Twojej fotografii, lub fotografii osoby, której dotyczyć ma sesja (nie musi być nowa, wystarczy sama twarz - choć najlepiej sylwetka z przodu), albo nawet bez fotografii (telepatia nie zna ograniczeń w postaci zdjęcia), tylko korzystając z pomocy Twojej podświadomości dokonam wglądu w sytuację i dobiorę odpowiednią metodę.

Zdjęcie możesz wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W odpowiedzi powiem Ci jakie problemy zauważam, jakie metody sugeruję i jaki będzie koszt współpracy.

Zapraszam bez względu na to, z czym się borykasz: czy problemy są bardziej fizyczne, psychiczne, duchowe i czy dotyczą zdrowia, związku, pieniędzy, czy rodziny.

Możesz wielokrotnie zgłaszać się po indywidualną ofertę, jak też napisać z czym masz problem, co Cię boli i z czym chciałbyś się uporać.

W usługach korzystam z różnych metod, zarówno z Huny, jak i spoza.

Pamiętaj, że nie staję pomiędzy Tobą i lekarzem!