Każdy z nas jest inny i problemy wymagają różnego traktowania. Przez lata wykonywania usług dowiedziałem się, że nie można wszystkich traktować jednakowo i stosować jednego tylko sposobu, jeśli ma się być maksymalnie skutecznym.

Wskutek tego zdecydowałem się na indywidualną ofertę. Jest ona, oczywiście, bezpłatna i niezobowiązująca.

Dziedziny życia, z jakimi pracuję, to:

  • pieniądze
  • związek
  • zdrowie
  • rodzina
  • duchowość

Jeśli przeżywasz problemy, cierpisz i poszukujesz pomocy, napisz.

W zakładce FAQ i na dole strony dowiesz się czym jest uzdrawianie na odległość, które stosowane jest w bioenergoterapii i innych systemach od dekad, a w tradycjach szamańskich od wieków. W zakładce Relacje przeczytasz wybrane informacje zwrotne od moich Klientów.

Na podstawie Twojej fotografii, lub fotografii osoby, której dotyczyć ma sesja (nie musi być nowa, wystarczy sama twarz - choć najlepiej sylwetka z przodu), albo nawet bez fotografii (telepatia nie zna ograniczeń w postaci zdjęcia), tylko korzystając z pomocy Twojej podświadomości dokonam wglądu w sytuację i dobiorę odpowiednią metodę.

Zdjęcie możesz wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Standardowa sesja uzdrowocielska trwa tydzień - codziennie po trochu, Zasada Bardzo Małych Kroków.

Standardowa cena tygodniowej sesji (codziennie krótka notatka na stronie) na jeden temat to 250 zł. W przypadku sytuacji nietypowych ustalana jest indywidualnie.

Zapraszam bez względu na to, z czym się borykasz: czy problemy są bardziej fizyczne, psychiczne, duchowe i czy dotyczą zdrowia, związku, pieniędzy, czy rodziny.

Możesz wielokrotnie zgłaszać się po indywidualną ofertę, jak też napisać z czym masz problem, co Cię boli i z czym chciałbyś się uporać.

W usługach korzystam z różnych metod, zarówno z Huny, jak i spoza.

Pamiętaj, że nie staję pomiędzy Tobą i lekarzem!