Czym jest uzdrawianie?

Uzdrawianie to przywracanie właściwego przepływu energii życiowej w ciele energetycznym, jak też terapeutyczne oddziaływanie na inne ciała subtelne - emocjonalne i mentalne.

Dzięki uzdrawianiu uaktywniamy naturalne, regeneracyjne właściości ciała, pobudzamy układ hormonalny i stymulujemy organizm do dokonania samonaprawy.

Dla zrozumienia istoty uzdrawiania ważne są takie pojęcia jak "bioenergia", "czakra".

Bioenergia to subtelny rodzaj energii, związany z ciałem energetycznym, który przekazuje się osobie uzdrawianej, także na odległość

Czakra to ośrodek energetyczny, który zarządza określonym obszarem ciała, układu hormonalnego czy dowolnym narządem, przez który uzdrawiany przyjmuje bioenergię

W uzdrawianiu istotną rolę odkrywa telepatia, polegająca na przeazywaniu pozytywnych myśli osobie uzdrawianej.

Dlaczego na odległość?

Na odelgłość można osiąągać efekty terapeutyczne podobnie, jak na miejscu. Wielu osobom w wielu sytuacjch pomóc można tylko w ten sposób.

Na co pomaga uzdrawianie na odległość?

Uzdrawianie okazuje się skuteczne w przypadku wielu problemów zdrowtnych. Tak naprawdę nie stawia się tutaj żadnych granic. Metoda, którą się posługuję, polega na przekazywaniu bioenergii w taki sposób, że pobierane są te jej rodzaje, których klient potrzebuje. Jest to możliwe dzięki łączności telepatycznej podświadomości klienta i mojej.

Na uzdrawianie można zgłaszać się nie tylko w przypadku problemów ze zdrowiem. Każda dziedzina życia odpowiada energii w naszym ciele, dlatego uzdrawianie przez czakry pomaga w wielu sferach.

Na uzdrawianie na odległość możesz zgłaszać się mając dowolny problem w dziedzinach:

  • finansów (np. potrzeba równowagi w miejscu pracy, w związku z szefem czy podwładnym, szukanie nowej pracy, rozwiązania kłopotów)
  • związku (uwalnianie od dawnych zranień, harmonizowanie obecnej relacji)
  • zdrowia (nie posługujemy się w uzdrawianiu lekarską terminologią chorób, czy są uleczalne czy nieuleczalne nie ma znaczenia, niemniej NIE ZASTĘPUJĘ LEKARZA i nie staję na przeszkodzie tej relacji)
  • rodziny (usuwanie konfliktów, wnoszenie harmonii)
  • duchowości (poszukiwanie swojej ścieżki, uwalnianie od negatywności, podczepień itd.)

Usługa polega na dostarczeniu Ci takiego wsparcia, jakiego obecnie potrzebujesz i jakie jest aktualnie najważniejsze.

Uzdrawianie można zamawiać, kiedy masz ważne okoliczności, wyzwania, jak egzaminy, wycieczkę itp.

Zapoznaj się z wybranymi relacjami klientów.

Jak wygląda usługa?

Usługa uzdrawiania na odległość wykonywana jest o określonej porze. Zajmuje 20 minut. W tym czasie możesz, ale nie musisz jeśli to kłopotliwe, spędzać czas na rozluźnianiu się, np. słuchaniu muzyki relaksacyjnej. Nie cwicz nic, po prostu zwolnij tempo. Pamiętaj, że nie musisz, jeśli masz coś do zrobienia - z relaksem lepiej, ale bez relaksu też nie będzie źle. Nie ma konieczności robienia czegoś szczególnego z Twojej strony podczas przekazu.

Uzdrawianie wykonywane jest za pomocą fotografii, która może być w wersji elektronicznej i którą należy dostarczyć (jeśli jej nie mam) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wystarczy sama twarz.

Ile kosztuje usługa?

Jeden dwudziestominutowy przekaz to koszt 120 zł. (usługa jest dużo mocniejsza i bardziej wymagająca niż moje poprzednie, nieaktualne oferty)

Jak zamówić usługę?

Zgłoszenia można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na adres ten proszę także wysyłać zdjęcia.

Internet mobilny umożliwia błyskawiczną odpowiedź; telefon podaję tylko osobom, które już są klientami – spam telefoniczny w sieci a z drugiej strony jałowe rozmowy z osobami, które chcą sobie „pogadać” np. o ezoteryce powodują, że nie ujawniam numeru na stronie zewnętrznej.

Klient uzyskuje konto na stronie www.muninszaman.pl i dostęp do ukrytej części, gdzie znajdują się różne informacje, także kontaktowe.

Ile usług potrzeba?

Wszystko zależy od tego, ile chcesz zainwestować.

Usługa polega na tym, że najpierw załatwia się rzeczy najważniejsze, dlatego nawet jeden przekaz ma sens. Jeśli problem okazuje się poważny można od razu złożyć zamówienie większe.

Można też pracować przez dłuższy czas (opcja dla klientów zamożniejszych), jako że bardzo często coś można zrobić, poprowadzić, porozwijać, powspierać, co nie jest pilne, ale w dalszej perspektywie ważne.

Jeśli masz jakieś wątpiliwości po prostu napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pomogę w podjęciu decyzji.

Jak dokonać płatności?

Płatności dokonać można na dane:

(BGŻ BNP PARIBAS) MUNIN Paweł Karwat 16 1600 1462 1870 1676 6000 0001, tytuł to Twój email

lub

PayPal: na email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Dlaczego nie ma starych ofert?

Wszyscy powinniśmy się rozwijać, po pierwsze. Po drugie konsultacja z moim nauczycielem wykazała mi pewne błędy, jak choćby prowadzenie notatek i publikowanie opisów.

Zapoznaj się z tekstami o usługach: