Czym jest uzdrawianie na odległość?

Uzdrawianie na odległość, tak jak uzdrawianie na miejscu jest metodą zaprowadzania harmonii w ciele, energii i umyśle osoby uzdrawianej. Polega na korzystaniu z wiedzy o tzw. pranie (substancji witalnej) i ciele pranicznym (zwanym też energetycznym, eterycznym) oraz ich relacji z ciałem fizycznym i umysłem. Uzdrawianie ma swoje ograniczenia, jako że każdy posiada inne uwarunkowania a uzdrowiciel odpowiedni poziom umiejętności. Istotą uzdrawiania szamańskiego jest to, by uruchomić u uzdrawianego samoregeneracyjne właściwości, czyli, innymi słowy, pomóc mu uzdrowić się samemu.   

Jak przebiega sesja uzdrowicielska?

Stosuję metody oparte o przekaz systemowy, gdzie nic nie jest przypadkowe, a cała sesja podlega monitoringowi i kontroli. W trakcie pracy używam wskazanej techniki, prowadzę ogląd i opis. Nie korzystam z żadnych nauk tajemnych, magicznych, religijnych, cała praca opiera się o wykształcone zdolności. Robię to raz dziennie o godzinie, której nie zdradzam Klientowi - nie musi on wiedzieć o której pracuję, zapobiega to też próbom "pomagania" poprzez medytacje, inne ćwiczenia.

Co powinienem robić w trakcie sesji?

W trakcie sesji pracuję z klientem wybraną i wskazaną metodą, a on nie musi robić nic szczególnego. Jeżeli wykonuje ćwiczenia energetyczne i/lub korzysta z różnych zabiegów uzdrowicielskich, powinien mi wcześniej o tym napisać.

Czy uzdrawianie na odległość może mi zaszkodzić?

Uzdrawianie może spowodować uruchomienie oczyszczających właściwości organizmu, pobudzić zastałe narządy, doprowadzić do wydalania toksyn itd. Wskutek tego pojawia się czasami dyskomfort, który, jednak, niebawem mija. Na ogół wszystko przebiega bez rewelacji. Stosowane przeze mnie metody nie polegają na używaniu siły woli, dlatego nie ingerują w prywatne aspekty, nie dokonują transferu osobowości uzdrowiciela na uzdrawianego, co niejednokrotnie ma miejsce w takich metodach, jak bioenergoterapia.

Czy mogę zamawiać uzdrawianie na odległość dla innych, za ich zgodą lub bez niej?

Można zamawiać uzdrawianie dla innych za ich zgodą lub bez, najlepiej za - wtedy podświadomość szeroko się otwiera i można zrobić dużo więcej.

Czego mogę oczekiwać po sesji uzdrawiania na odległość?

Celem sesji jest pobudzenie naturalnych właściwości samoregeneracyjnych, ale i otwarcie na intuicję, wrodzoną mądrość. Po sesji znikać mogą tzw. choroby, ale też spotykać można okoliczności sprzyjające uzdrowieniu, rozwiązaniu problemu. Szamanizm to nie tylko uzdrawianie ciała i umysłu, ale i warunków i sfer życia.

Ile razy muszę lub jak często mogę zamawiać uzdrawianie na odległość?

Częstotliwość uzgadniamy indywidualnie, w oparciu o bieżące efekty. Można, także, zgłaszać się profilaktycznie. Nie ma, w zasadzie, ograniczeń pod tym względem, zawsze można z czymś popracować. Ze swojej strony nigdy nie namawiam i nie nagabuję - sugeruję a Klient podejmuje niezależną decyzję.

Co zrobić, kiedy uzdrawianie nie pomaga?

Wszyscy jesteśmy inni i uzdrawianie nie zawsze pomoże w sposób, jakiego oczekujemy. Należy korzystać ze wszystkiego, co działa. W przypadku trudności zdrowotnych powinno się utrzymywać kontakt z lekarzem. Istotne są, także, chiropraktyka i kręgarstwo, których nie da się zastąpić na odległość. Specjalistów w tej branży znaleźć można na stronie www.chiropraktycy.pl

Dlaczego mam zaufać właśnie Muninowi?

A dlaczego nie? Pracuję od 2012 roku z Huną i szamanizmem jako uzdrowiciel, nikomu nie zrobiłem krzywdy, a to najważniejsze. Mam na koncie różne efekty, niektóre opisane w relacjach Klientów. Prowadzę szkolenia z Huny i mojego warsztatu każdy kursant może się nauczyć. Nie mam nic do ukrycia, nie pracuję jako Anonymus. I można się ze mną umówić na usługi oraz szkolenia na miejscu.