Uzdrawianie na odległość wielu osobom może wydać się bardzo mało prawdopodobne. Budzą wątpliwości informacje na temat skuteczności uzdrawiania na miejscu, tym bardziej zdalnie.

Często można nie wiedzieć, że każda licząca się tradycja uzdrawiania, od Hawajów po Himalaje, posiada w sobie metody oddziaływania na odległość.

W naszej polskiej bioenergoterapii i angielskim duchowym uzdrawianiu (które może poszczycić się dużo większym zaufaniem, niż ta pierwsza, jako że duchowi healerzy przyjmują i w szpitalach) pracuje się na dystans i jest to integralną częścią tych sztuk.

Wykonuję usługi zdalnego uzdrawiania od lat i są one po prostu skuteczne. Taka jest rzeczywistość. Można się z nią zgadzać lub nie, ale to jej nie zmieni.

Sam doświadczyłem tej formy uzdrawiania. Wiem jak to jest być po tej drugiej stronie, stronie klienta, który nawet wątpi w efektywność zabiegów, ale ufa pomimo niepewności.

Zaufanie jest potrzebne, żeby w ogóle spróbować uzdrawiania. Pewność buduje się wraz z doświadczeniem.

Nie każdy będzie zawodowym healerem, nie każdy ma czas i prowadzącą go w tym kierunku pasję. Dlatego wynajmuje się osoby takie, jak ja, specjalizujące się w przekazach zdalnych.

To po prostu działa. Wiele osób wątpiło, ale spróbowali i nie pożałowali.

Nie musimy wstępnie wiedzieć jak w szczegółach dochodzi do uzdrowień. Odpowiedzi na takie pytania należą do nauki, takiej jak psychotronika. Możemy jednak, i powinniśmy, używać uzdrawiania.

Przez wieki nie wiedzieliśmy jak działają nasze ręce i nogi, a przecież wykorzystywaliśmy te kończyny. Uzdrawianie to naturalna zdolność naszego ciała energetycznego. Wykonywane w sposób prosty, bez zawiłych technik, nie szkodzi, a pomaga. Wie o tym wielu moich i nie tylko moich klientów.

Uzdrawianie na odległość opiera się na tych samych zasadach, co uzdrawianie na miejscu. Używa się tylko zdjęcia, względnie myślokształtu danej osoby, uzyskując informacje diagnostyczne i monitorując cały przebieg sesji.

Gdy wysyłam energię widzę na odległość co dzieje się z ciałem energetycznym, jakie narządy przyjmują, co dzieje się czakrami. Tak po prostu się dzieje. Można to wyjaśniać teoriami ciał subtelnych, ale ciała te istnieją realnie.

Ten, kto nie ma z tym kontaktu, zawsze będzie myślał teoriami o uzdrawianiu. Wtedy do głowy zakradają się różne wątpliwości, rozważa się argumenty za i przeciw, próbuje się formułować wnioski.

Prawdziwa wiedza możliwa jest jednak tylko dzięki doświadczeniu. Wtedy myślimy o uzdrawianiu realiami. Jeżeli go nie spróbujemy, pozostaną nam tylko teorie.

Dla mnie uzdrawianie i zdolności diagnostyczne są tak naturalne, jak wszystkie inne. Pewnych umiejętności psychotronicznych nie posiadam, jak np. psychokineza. To nie jest tak, że mając jedną, ma się wszystkie.

Nie umiem poruszać przedmiotami fizycznymi (przynajmniej jeszcze), nigdy nie doświadczyłem lewitacji, bilokacji i innych tym podobnych fizykalnych manifestacji. Ale to nie zmienia faktu, że jestem skuteczny w uzdrawianiu na miejscu i na odległość, że umiem odczytać stan energetyczny narządów, wskazać na zaburzone miejsca, które odpowiadają diagnozie lekarskiej.

I moi klienci, którzy zwracają się do mnie o pomoc dla siebie lub bliskich, mogą otrzymać wsparcie.

Jestem zwykłym człowiekiem a nie supermanem. Uzdrawianie i zdolności diagnozy energetycznej są w zwykłych ludziach i dla zwykłych ludzi.

Żeby się o nich przekonać, potrzeba zwykłego podejścia, opierającego się na zaufaniu i normalności.