Każdy choruje i ma problemy życiowe. Hunę wynaleziono po to, żeby wspierać nas w różnego rodzaju dolegliwościach i trudnościach.

Wspierać, ale nie wyręczać. Tylko Ty ponosisz odpowiedzialność za własne życie i nie zmieni tego żaden szamanizm.

Z tego tekstu dowiesz się jak konkretnie wiedza ta może zadziałać dla Ciebie.

Nie jestem nikim specjalnym, nie uważam się za żadnego mistrza. Występuję jako zadeklarowany uczestnik Planu Uzdrowiciel w ramach Projektu Aloha, organizowanego przez Aloha International - stowarzyszenie zrzeszające uzdrowicieli Huny na całym świecie, założone przez Serge’a Kahili Kinga.

W swoich usługach wykorzystuję jeden do jednego techniki Aloha International, opisane w literaturze takiej, jak "Szaman miejski", "Bądź mistrzem ukrytego ja" czy "Natychmiastowe uzdrawianie" S. K. Kinga.

Jeśli miałeś dotąd do czynienia z takimi metodami, jak bioenergoterapia, reiki, duchowe uzdrawianie i podobne, to nie powinieneś tego utożsamiać z Huną. Huna jest odrębną metodą, o innych, choć niekiedy podobnych lub zgodnych zasadach i właściwościach.

Uzdrawianie, zwłaszcza na odległość, nie zastępuje też lekarza. Korzystanie z usług nie powinno przeszkadzać Ci w kontakcie ze specjalistą oficjalnej służby zdrowia.

Jeżeli intuicja podpowiada Ci skorzystanie z mojej oferty, czujesz w sobie, że byłbyś zainteresowany, zapraszam do mailowego lub skype’owego kontaktu (telefon, ze względu na firmy działające w sieci, udostępniam tylko klientom). Odpowiem szybko.