Darmowy dwumiesięczny internetowy kurs samouzdrawiania

Wielu z nas na pewno trzymało jakiś podręcznik do nauki uzdrawiania w rękach. Zachęcały nas do podjęcia się praktyki różne, sugestywne nierzadko, hasła. I niektórzy próbowali. Jedni krócej, inni dłużej. I wszyscy się rozczarowali - wszyscy poza tymi, którzy już mieli pewne umiejętności wyniesione z zajęć na żywo.

Po co, zatem, pisać książki? Właśnie po to: aby uzupełniać trening z instruktorem.

W żadnym, jednak, razie książka nie może go zastąpić.

Z książki nie nauczysz się uzdrawiać, ponieważ uzdrawianie to nauka czucia, widzenia, a czucie i widzenie są zawsze indywidualnie uwarunkowane.

Zachęcam nie marnować czasu na naukę uzdrawiania z książek. Znajdź kogoś, kto coś Ci pokaże. I nie mówię tylko o sobie. Są nauczyciele, którzy mają dużo większe doświadczenie i zdolności, niż ja. Szukaj, a znajdziesz.

Pamiętaj, jednak, że trening z książką może Cię wiele kosztować, i nie mówię o kosztach jej zakupów. Wszelkie błędy, jakie popełnisz, będziesz musiał sam naprawiać. Bez umiejętności nie będziesz w stanie tego robić.

Jak wszystko, uzdrawianie też polega na uczeniu się na pomyłkach. Podobnie gdy chcesz piec pizzę zanim Ci się uda to robić zawodowo, będziesz musiał spalić wiele placków.

Bez kogoś, kto Ci towarzyszy jako nauczyciel, możesz mieć spore problemy i zarzucić cały pomysł.

Co innego, kiedy robisz pizzę dla siebie, a co innego, kiedy masz to robić profesjonalnie, dla klientów, stojąc osiem czy dziesięć godzin dziennie przy piecu.

Zawodowe uzdrawianie jest jeszcze trudniejsze, wymaga więcej wsparcia i praktyki. Musisz mieć dobry wzór. To normalne, nie ma potrzeby unosić się pychą, że stajesz się od kogoś zależny.

To tylko okresowe, potem, wraz z rozwojem umiejętności, nabierasz samodzielności.

Ale książka… to dobre, gdy ma się bezpośredni przekaz i coś podobnego, jeśli nie takiego samego, robiło się na zajęciach.

Ja bez szkoły psychotronicznej i tego, czego się nauczyłem, nigdy nie byłbym w stanie zajmować się skutecznie Huną. I Ty też nie jesteś wyjątkiem. Weekendowy kurs, choćby na Hawajach, to dobre, ale niewystarczające.

Zamierzam otworzyć szkołę uzdrawiania i spotykać się na webinarach. I wiesz co? Do poziomu podstawowego w temacie samouzdrawiania pragnę to zrobić zupełnie za darmo.

Przejdź ze mną kawałek drogi, popracujemy kilka miesięcy, a potem zdecydujesz, czy chcesz więcej.

Zapisy tylko na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..