O sesjach Huny dla pieniędzy

Nie jestem czarodziejem. Szamanizm to praktyka z naturalnymi rzeczami i energiami. Co do finansów, uzdrawianie Huny tej sfery także nie jest niczym osobliwym.

Wszystko opiera się o przekaz energetyczny, czakry, kanały, ciała subtelne.

Nie wykonuję rytuałów przyciągających bogactwo na zasadzie magicznej. Po prostu, w połączeniu z odpowiednią intencją, wspomagam ciało energetyczne i inne aspekty osobowości klienta, doenergetyzowuję, wzmacniam, oczyszczam i klient zdobywa większą swobodę, wgląd, intuicję, energię, w jego głowie pojawiają się pomysły, patrzy odważniej i pewniej na swoje problemy.

Huna dla pieniędzy nie oznacza, że coś robi się za Ciebie, a raczej wspiera się Ciebie, Twoje zdolności, także paranormalne, uzupełnia się energię w czakrach, dostarcza określonych rodzajów prany (np. czerwonej, zielonej, żółtej).

Ja sam, na co dzień, borykając się z różnymi trudnościami, także w sferze finansowej, używam tych metod. Gdy dopada mnie stres związany z finansami, sprawy wydają się przerastać mnie i moją orientację, używam np. la’a kea i otaczam się barwą, którą dobieram intuicyjnie, w związku z danym problemem.

I rozwiązania się pojawiają, często zdumiewające.

Pole energetyczne i informacyjne jest matrycą dla życia zewnętrznego. To jak pole pod uprawę. Zadanie uzdrowiciela Huny to dostarczyć nawóz, nawodnienie, zrównoważyć to pole, czyli stworzyć warunki dla pojawienia się płodów.

Ogrodnikiem jest, jednak, klient. To on decyduje jakie ziarno będzie zasiewał, czemu pozwoli wzrosnąć. On musi się opiekować swoim "biznesem".

Jak każdy problem z ciałem oraz zdrowiem, tak i z finansami ma swój odpowiednik energetyczny. To jakieś zaburzenie, jakaś blokada, coś w czakrze nie działa poprawnie, nie ma przepływu, świadomość się gdzieś zamknęła, emocje biorą górę. To wszystko można, i warto naprawić, rozprostować, zharmonizować.

Używam tych samych technik, co w uzdrawianiu ciała, do uzdrawiania finansów. Najczęściej jest to la’a kea, czyli energia barw, którymi otaczam klienta. I zaznaczmy, że nie są to przypadkowe kolory. Dobierane są na podstawie diagnozy i w związku z tym, jakie ma braki.

W trakcie sesji działa monitoring, zaś od pewnego czasu robię krótkie notatki z każdego dnia, a potem wysyłam klientowi. Ma wtedy przed sobą mapę najbardziej rzucających się w oczy zmian.

Huna może pomóc w wielu sytuacjach, jak długi, poszukiwanie pracy, ścieżki zawodowej, wiedzy i pomysłów, klientów i partnerów, kontrahentów. Wszystko to, bowiem, ma podłoże mentalne i bioenergetyczne.

A jedna z najważniejszych rzeczy, to uwolnienie Cię od stresu duchowego, mentalnego, emocjonalnego i fizycznego, bo wtedy sam znajdujesz własną ścieżkę w sferze finansów, a może raczej sam ją sobie wydeptujesz.