Dla jakich ludzi nie chcę pracować

Wczoraj miałem klientkę. Zamówiła usługę dla związku, analizę. Spędziłem nad nią trochę czasu, standardowo, ale to nie ode mnie zależy ile tekstu pojawi się wskutek odczytu. Dlatego informuję na stronie, że nie rozpisuję się. Wgląd trwa swoje, doszukujemy się w nim szczegółów.

Samo utrzymywanie uwagi na zdjęciu, na dwojgu ludzi naraz, to niełatwa sprawa.

Proszę spróbować, ciekawe jakie będą efekty.

Napisałem to coś tej Pani. Użyła sarkazmu w naszej rozmowie, dlatego oznajmiłem jej, że nie mam i nie będę miał dla niej żadnych ofert, oraz że usuwam ją z listy mailingowej.

Napisała, że podałem za mało informacji jak na 50 zł.

Ludzie, czy usługi szamańskie to wycieczka do Lidla? Albo zamówienie hydraulika?

Zanim coś zamówisz wyobraź sobie, w ogóle, jak się w tym pracuje. Że tu nie chodzi o coś, co zrobić jest banalnie łatwo, albo o coś, czemu przyświecają jakieś marketingowe cele, by wcisnąć byle co i zalać słowotokiem.

Wizja jest angażująca. Siedzisz i szukasz, sprawdzasz. Poematu nie piszę, ale wskazuję na to, co najistotniejsze. Robię to w kilku zdaniach.

Przecież ja tego nie wymyślam! To nie poezja, proza, a tylko raport, opis. Jeśli pojawiają się jedna, dwie czakry, i związane z nimi uwarunkowania, to po jasną cholerę mam opisywać pozostałe? Lekarz nie leczy zdrowych narządów.

Cham jest jednak chamem, na wieki wieków amen. Gdyby ta Pani była moralnie zrównoważona, z chęcią dopowiedziałbym jej to czy tamto. To, jednak, że wykonuję i sprzedaję usługi nie oznacza, że można mnie traktować jak kierowniczkę zmiany z Lidla składając z rozdziawioną japą reklamację, że spodnie były za krótkie.

Wykonuję usługi osobiste, i jeżeli brak komuś osobistej kultury, to proszę, nie pisz, nie kontaktuj się, skorzystaj sobie z internetowej wróżki.

Zwykle związki mają jeden, dwa problemy, które powodują ich zaburzenia. Czego ta Pani oczekiwała za 50 zł? Zwróciłem uwagę na to, co najistotniejsze.

Nie jestem wróżbitą, nie układam kart, patrzę, używam własnego ciała, czakr. Nie macham wahadłem, to nie jest tak proste, ani mechaniczne.

Za receptę, samą receptę u lekarza prywatnego, który nawet na Ciebie dobrze nie spojrzy, płacisz kilkadziesiąt złotych lub więcej. A tutaj ktoś dla Ciebie pracuje, i to niekonwencjonalnie, nietypowo, ale skutecznie.

Nie przekonasz się o tym, jednak, jeżeli masz ego jak stodoła i z perspektywy dachu patrzysz na ludzi.